Česká spořitelna na YouTubeČeská spořitelna nabízí pro všechny, co využívají připojení k internetu, spoustu možností jak se informovat o jejích službách. Jednou z nich je i účet na největším a nejoblíbenějším serveru pro sdílení videí – na YouTube.com. Účet, který má Česká spořitelna na YouTube, byl založen v listopadu roku 2006. V současné době je na něm nahrána necelá stovka videí. Za celou dobu, co tento účet funguje, už dosáhl více než 730 tisíc zhlédnutí. Videa, která Česká spořitelna nabízí na YouTube, můžeme rozdělit do několika kategorií. Jednou z nich jsou reklamní spoty, které jsme měli možnost vidět i na televizních obrazovkách. V další sekci najdeme videa, která ukazují jak probíhala natáčení těchto reklam. Velmi důležitou součástí stránky na YouTube jsou ale především videomanuály. Česká spořitelna v těchto videích názorně vysvětluje, jak nastavit některé její produkty, jako je např. internetové bankovnictví, mobilní aplikace nebo v současné době hodně diskutovanou sKartu. U internetového bankovnictví je zde podrobně a srozumitelně vysvětleno, jak se přihlásit, jak zadat jednotlivé platby  atd. Nalezneme tu také video, ve kterém je popis aktivace služby Mobito, která umožňuje platit pomocí mobilního telefonu. Kromě toho najdeme na YouTube také spoustu jiných zajímavých nahrávek, jako např. celý seriál s názvem Aby dluhy nebolely, který divákům radí jak hospodařit s penězi a jak se orientovat v nabídce finančních institucí. Najdeme zde také videa na téma jak vydělat na úrokových sazbách a jiná videa, která se týkají služeb České spořitelny. Je zde také několik videí, které ukazují práci nadace této banky. V horní části tohoto účtu pak vidíme odkazy, které nás jedním kliknutím přesměrují na internetovou stránku České spořitelny, facebookový profil nebo účet na Twitteru.

Pro vstup na účet je nutné se přihlásit na oficiálním webu Servis24. Česká spořitelna v současné době připravuje spuštění nové verze internetového bankovnictví Servis24 Internetbanking. Servis24 přihlášení na účet zvládne kdokoliv.Česká spořitelna a její webová stránka

Dnes už se žádná velká firma neobejde bez vlastní internetové stránky a pro největší českou banku to platí dvojnásob. ČSAS je na internetu pod doménou www.csas.cz a nabízí zde všechny důležité informace pro své klienty i pro ty, kteří teprve uvažují o tom,že by se klienty této banky stali. Celý web působí přehledným dojmem a lze se v něm velmi snadno orientovat. Hned v horní části stránky Česká spořitelna rozděluje obsah do čtyř hlavních kategorií – osobní finance; podnikatelé, firmy a instituce; o nás a e-shop. V pravém horním rohu jsou pak odkazy pro přihlášení do internetového bankovnictví (Servis 24 a Business 24). Hodně aktuální je v poslední době otázka sKaret. Hned na titulní stránce nabízí Česká spořitelna několik odkazů na veškeré informace, které se sKaret týkají, odpovědi na otázky, archiv novinových článků atd. K sKartám se pak váže samostatná stránka www.skontakt.cz. Česká spořitelna na své stránce nabízí, podobně jako ostatní banky, možnost sjednat si založení účtu nebo vyřízení půjčky online. Samozřejmostí je také seznam všech poboček a bankomatů. Na stránkách nechybí ani kompletní ceník všech poplatků a přehled úrokových sazeb. Jsou zde i informace o cestovním pojištění a je zde možné si objednat hypotéku nebo internetový spořící účet. V pravé části stránky najdeme také aktuální kurzovní lístky, kde můžeme zjistit např. současný kurz koruny k euru nebo k dolaru a převodník měn. Velkou výhodou je také možnost objednat se na pobočku přímo na konkrétní čas, takže není nutné čekat ve frontě. Stránka České spořitelny obsahuje všechny důležité údaje a informace, které mohou klienty zajímat a určitě patří k těm povedeným a ve své kategorii k nejlepším. Orientace na ní je velmi snadná a intuitivní a vyhledání potřebných informací tak netrvá příliš dlouho.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!